•  Hanna Hi 96751 Sülfat Ölçümü için Taşınabilir Fotometre

Hanna Hi 96751 Sülfat Ölçümü için Taşınabilir Fotometre

  |   0 yorum   |   Yorum yap

  • Üretici: HANNA INSTRUMENTS
  • Ürün kodu: SL.HI.96751.16122105
  • Stok durumu: Bilgi İsteyiniz
  |  
  
garanti

HI96751 Sülfat Taşınabilir Fotometre, ergonomik, taşınabilir bir tasarımda doğruluk ve kullanım kolaylığını birleştirir. Bir kullanıcı, HI93751-0 hazır reaktifleri kullanarak 0 ila 150 mg/L (ppm) aralığında sülfat konsantrasyonunu doğru bir şekilde belirleyebilir. HI96751, ölçüm cihazının performans doğrulaması ve kalibrasyonu için kullanılan özel CAL Check™ işlevi dahil olmak üzere birçok gelişmiş özellik sunar.

CAL Check™ Doğrulama ve Kalibrasyon

Dahili Zamanlayıcı

Otomatik Kapanma

HI96751 taşınabilir fotometre, sülfat ölçümü içindir. Hanna'nın taşınabilir fotometreleri gelişmiş bir optik sisteme sahiptir; ışık yayan diyot, dar bantlı girişim filtresi ve silikon fotodetektörün kombinasyonu her seferinde doğru fotometrik okumalar sağlar. Hanna'ya özel CAL Check™ özelliği, hem sayaç doğrulamasını hem de kalibrasyonu doğrulamak için hazır, NIST izlenebilir standartları kullanır. Özel küvet kilitleme sistemi, tutarlı bir yol uzunluğunu korumak için küvetin her seferinde ölçüm hücresine aynı konumda yerleştirilmesini sağlar.

Özellikler

CAL Check™ - Bir CAL Check NIST izlenebilir ikincil standart kullanarak ölçüm cihazının performans doğrulamasını ve kalibrasyonunu sağlar.

GLP - Gerçekleştirilen son kullanıcı kalibrasyonunun tarihini kaydeder.

Dahili zamanlayıcı - Kimyasal reaksiyon için uygun reaksiyon süresinin kullanılmasını sağlar. Zamanlayıcının sonunda sayaç otomatik olarak okumayı alacaktır. Bu özellik, birden çok kullanıcı arasında tutarlılık sağlar.

Metre üzerinde indeksleme girintisi - Metrede, küvet kapağı ile kilit ve anahtar uyumuna izin veren bir girinti bulunur. Bu, doğru sonuçlar için aynı yol uzunluğunu korumak amacıyla küvetin tutarlı bir şekilde indekslenmesini (aynı konum) sağlar.

Soğutma Lambası Göstergesi- Dar bir dalga boyu ışık bandını muhafaza etmek için optik bileşenlerin tutarlı bir sıcaklığını muhafaza etmek gereklidir. Bu fotometre, bileşenlerin soğumasını sağlamak ve mümkün olan en yüksek doğruluğu elde etmek için her ölçümden önce kısa bir süre görüntülenen bir soğutma lambası göstergesine sahiptir.

Hata mesajları - Sınırsız, aralık üstü ve aralık altı okumalar ve ışık kaynağı hatası gibi sorunlara karşı uyarı veren ekranda mesajlar .

Otomatik kapanma - Sayaç ölçüm modundayken 10 dakika kullanılmadığında otomatik kapanma. Sayacın yanlışlıkla kapatılmaması durumunda pillerin boşa harcanmasını önler.

Pil durumu göstergesi

Cihaz, kalan ömrü aşağıdaki gibi göstermek için bir pil seviyesi göstergesine sahiptir:

%100 kapasite için 3 hat

%66 kapasite için 2 hat

%33 kapasite için 1 hat

Kapasite %10'un altına düştüğünde pil simgesi yanıp söner.

HI96751, aşağıdakileri içeren bir kit (HI96751C) olarak mevcuttur:

Taşınabilir Fotometre

Numune küvetleri (2)

büyük harf

Sertifikalı CAL Check™ standartları

Küvet temizleme bezi

Makas

Sağlam taşıma çantası

Taşıma çantası, ölçüm cihazı ve aksesuarlar için ısıyla şekillendirilmiş ara parçaya sahiptir

Sertifikalı CAL Check™ standartları

HI96751-11 CAL Check™ standartları, CAL Check™ işlevine sahip fotometrelerin kalibrasyonu ve performans doğrulaması için kullanılır.

Analiz Sertifikası ile birlikte verilir

Parti numarası

Son kullanma tarihi

Standart değer @ 25 °C

NIST izlenebilir referans ölçer

Sağlanan saklama kapları

Hafif sıkı

Kazara kırılmaya karşı korur

Yorum yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer ürünler