İlkelerimiz

Tecrübeli üretim ve satış kadrosuyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak

Teknolojiyi yakından ve sürekli takip ederek, kendini geliştiren yenilikçi yapısıyla, saygınlık ve kaliteden asla taviz vermemek

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı birincil hedef olarak belirlemek

Satış sonrası hızlı ve etkili servis hizmeti sağlamak Solar Makine Laboratuvar ve Sanayi Cihazları olarak, markamızla SATIŞINI/TEMSİLCİLİĞİNİ/ÜRETİMİNİ yaptığımız ürünlerimizi çok farklı sektörlerde kullanılmak üzere tasarlamakta ve geliştirmekteyiz. Tüm araştırma laboratuvarları başlığı altında sayabileceğimiz, su analizi, toprak analizi, gıda analizi, alçı analizi, biyoteknoloji, zirai araştırma, sanayi, kimya, otomotiv, seramik ve ilaç sanayii SOLAR ürünlerinin kullanıldığı sektörler olarak sayılabilir.

SOLAR olarak; araştırma ve geliştirme için yapılan önemli yatırımlarla, sizlere daha kaliteli ve daha fazla çeşitlilikte ürünler sunmaya çalışıyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız, ürünlerimizin özelliklerini geliştirerek, daha faydalı cihazlar sunabilmek adına sürekli çalışmaktadır.


OUR PRINCIPLES

To provide quality and reliable service with experienced production and sales staff

Not to not compromise reputation and quality with innovative structure that develops by closely and constantly following technology

To determine unconditional customer satisfaction as a primary goal

To provide fast and efficient after-sales service As Solar Machine Laboratory and Industrial Equipment, we are designing and developing our products that we produce with our brand to be used in very different sectors. The sectors where SOLAR products are used under the all research laboratory can be listed as water analysis, soil analysis, food analysis, plaster analysis, biotechnology, agricultural research, industry, chemistry, automotive, ceramics and pharmaceutical industry.

As SOLAR, we try to provide more quality and various products to you with significant investments on R&D. Our expert and experienced staff, by improving the features of our products, constantly work to develop to present more beneficial devices.