Tarla Kapasitesi Solma Noktası Tayin Cihazı

  |   0 yorum   |   Yorum yap

  • Üretici: Miprolab
  • Ürün kodu: 01082021003
  • Stok durumu: Bilgi İsteyiniz
  |  
  
garanti

Tarım topraklarının tarla kapasitesi ve solma noktası değerlerini ortaya koyarak toprakların su ihtiyaçlarını belirlemek amacıyla kullanım. 4 ünite farklı ünite. Basınç Ayar Kontrol Panosu (Manifold) 5 Bar Basınçlı Levha Tenceresi 15 Bar Basınçlı Levha Tenceresi PM Hava Kompresörü 220V

·        15 bar ve 5 bar basınçlı levha tencerelerinin çalışmasına izin veren tarla kapasitesi ve solma noktası manifoldlarının bir arada bulunduğu bir sisteme sahip olan basınç ayar kontrol panosu (Manifold). Tarla Kapasitesi Manifoldu Teknik Özellikleri:
·        Basınç 0-100 psi ile 0-6 bar
·        Manometre psi birimli basıncı aralığı 0-100psi, 5 psi oranında bölünmüştür ve her 5psi aralığında 0,5psi artış göstermektedir. Solma Noktası Manifoldu Teknik Özellikleri:
·        Basınç 0-300psi ile 0-20 bar
·        Manometre psi birimli basıncı 0-300 psi, 20 psi oranında bölünmüştür ve her 20 psi aralığında 2 psi artış göstermektedir.
·        Manometre bar birimli basıncı 0-20 bar, 0,1 bar oranında bölünmüştür ve her 1 bar aralığında 0,1 bar artış göstermektedir.
·        Manometrenin hassasiyeti %1’in 1/4‘ü oranında ve hassas ölçüm için şerit şeklinde ince ayar imkanı. 5 Bar Basınçlı Levha Tenceresi Teknik Özellikleri:
·        0-5 bar basınç aralığındaki toprak örneklerinin su tutma özelliklerini analiz edebilecek şekilde üretim
·        22 cm derinlik, 30 cm çap ile ideal kullanım.
·        Bir defada 4 adet seramik levha kaba yerleştirilerek yaklaşık 48 adet örneğin aynı anda analiz imkanı
·        1 adet basınç tenceresi ve kapağı, kıskaçlar, vidalar, lastik contalar ve çıkış ağzı boruları set içine dahildir.
·        2 adet 1 barlık Seramik Plate 15 Bar Basınçlı Levha Tenceresi
 

Yorum yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Tayin Cihazları